NASZA OFERTA
zadzwoń do nas i zamów zapalniczki z nadrukiem
Zapalniczki z nadrukiem
zapalniczki reklamowe
zapalniczki z logo
niebieskie zapalniczki z nadrukiem
zapalniczki reklamowe z nadrukiem
zapalniczki z nadrukiem reklamowym
Wszędzie znajdzie się ktoś kto pali i dla takich osób reklama w postaci zapalniczki z nadrukiem będzie idealna. Za każdym razem kiedy ktoś sięgnie po papierosa, sięgnie też po właśnie Twoją zapalniczkę i w ten sposób zapadniesz w pamięć potencjalnemu klientowi.
Ale zapalniczki nie przydają się wyłącznie palaczom, logo na zapalniczkach będzie się pięknie prezentować także w trakcie sezonu grillowego, czy grzewczego, kiedy ludzie palą w kominkach.

W ofercie posiadamy 3 rodzaje zapalniczek - krzesiwowe, piezoelektryczne oraz piezoelektryczne z otwieraczem do butelek. Te ostatnie szczególnie mogą być przydatne w trakcie sezonu letniego, w końcu przyjemnie jest się schłodzić czymś zimnym do picia w upalne lato.

Zapalniczki z nadrukiem rozpalą Twoją kampanię

Zapalniczki z Twoim nadrukiem reklamowym.

Jeżeli wiemy, że wśród naszych klientów są osoby palące, wtedy zapalniczki z logo będą dla Ciebie świetnym wyborem. Jeśli organizujesz lub masz stoisko na festiwalu, jesteś właścicielem baru, klubu, czy też po prostu wiesz, że masz palaczy wśród klientów zapalniczka będzie bardzo dobrze reklamować i utrwalać w pamięci wizerunek Twojej firmy. W końcu bardzo dużo osób palących pierwsze co robi po przebudzeniu się to zapalenie papierosa, a jak będzie palić to potrzebuje zapalniczki i wtedy pierwsze co widzi każdego dnia to właśnie Twoje logo.

Zapalniczki reklamowe dla palących

Zapalniczki krzesiwowe

Zapalniczki piezoelektryczne

zapalniczki z Twoim logo
firmowe zapalniczki z logo
zielona zapalniczka z nadrukiem
zapalniczki z nadrukiem
zapalniczki firmowe
zapalniczki z nadrukiem firmowym
zapalniczka z otwieraczem
zapalniczki z otwieraczem
zapalniczka i otwieracz
zapalniczki z nadrukiem
zapalniczki z logo
zapalniczki firmowe

Zapalniczki piezoelektryczne z metalowym otwieraczem

Przykładowe ceny za zapalniczki piezoelektryczne z nadrukiem w jednym kolorze

Dostępne modele zapalniczek

Przykładowe ceny za zapalniczki z otwieraczem, z nadrukiem w jednym kolorze
Przykładowe ceny za zapalniczki krzesiwowe z nadrukiem w jednym kolorze
Przykładowe ceny za zapalniczki krzesiwowe z nadrukiem wielokolorowym
Przykładowe ceny za zapalniczki piezoelektryczne z nadrukiem wielokolorowym
Przykładowe ceny za zapalniczki z otwieraczem, z nadrukiem wielokolorowym

Zapalniczki reklamowe, galeria wykonanych zleceń

Oczywiście palenie nie jest jedynym przypadkiem, kiedy potrzebujemy zapalniczki. W końcu przychodzi ciepły okres w roku i zaczyna się sezon grillowy, a wtedy czymś trzeba rozpalić grilla i tam pojawia się właśnie Twoja zapalniczka i reprezentuje Twoją firmę, jeśli zdecydowałeś się na zapalniczki z otwieraczem, to jeszcze lepiej. Takie zapalniczki mogą być przydatne nawet w ośrodkach wypoczynkowych, gdzie można rozpalić grilla, może pójść na ryby, ludzie często zapominają o prostych rzeczach, a dawanie klientowi gratisowych produktów zwiększa szansę na jego powrót.

Zapalniczki idealne do grilla

Metoda, którą drukujemy pozwala nam na nadrukowanie na zapalniczce niemalże wszystkiego, mimo tego należy pamiętać, że taka reklama nadal musi być czytelna - można wydrukować zdjęcie, ale czy ktoś będzie w stanie zobaczyć co na nim jest?
Pamiętaj, żeby Twoja reklama była łatwa do rozczytania na pierwszy rzut oka, w końcu za dużo ludzi nie będzie specjalnie się przyglądać i wczytywać, żeby dowiedzieć się czyja to jest reklama.

Personalizowane zapalniczki - wydrukuj co zechcesz

Jeśli chcemy sprawić komuś miły prezent, upamiętnić coś dla nas ważnego można zawsze również spróbować wydrukować własne zdjęcie na zapalniczce, aczkolwiek najlepiej jeśli nie będzie to bardzo szczegółowe zdjęcie grupy ludzi, najlepiej sprawdzą się pojedyncze osoby, panoramy, coś ogólnego.

Upamiętnij ważny moment na zapalniczce ze zdjęciem

Zapalniczki cennik, tanie zapalniczki z nadrukiem poznań
Zapalniczki z nadrukiem reklamowym, Warszawa, Kraków, Wrocław
Zapalniczki z nadrukiem, zapalniczki reklamowe, zapalniczki z logo
Zapalniczki z Twoim logo, Warszawa, gdańsk, nadruki na zapalniczki