Jak zadbać o bezpieczeństwo klientów i rozpoznawalność marki?

2 czerwca 2020

Zbliża się lato, a pogoda już teraz zachęca do wyjścia z domu. Niestety imprezy w tej chwili są ryzykowne, ale nadal można wyjść z domu, żeby pobiegać, pojeździć na rowerze, czy po prostu pospacerować na świeżym powietrzy – jeśli masz takie pod ręką – co na pewno pomoże utrzymać dobrą formę fizyczną oraz zdrowotną.

Ochrona przed pogodą

Mimo, że pogoda jest ostatnimi czasy bardzo kusząca należy pamiętać, iż nawet ciepłe dni mogą nam zaszkodzić i należy zachować ostrożność.

Czapki z daszkiem

Świetnie się sprawdzają, jeśli musimy ochronić się przed słońcem. Co prawda jeśli chodzi o ochronę oczu najlepiej sprawdzają się okulary przeciwsłoneczne, to jednak czapki mogą ochronić głowę przed bezpośrednimi promieniami słońca i skutkami, jakie za tym mogą iść.

Jeśli cię to zainteresowało, to zostawiam link do czapek – czapki z daszkiem.

Kurtki z nadrukiem

Nawet jeśli jest słonecznie, to nie wyklucza to wiatru, który może skutecznie popsuć pogodę i tutaj do gry wchodzą właśnie nasze kurtki wiatrówki, które skutecznie ochronią cię przed nieprzychylnymi warunkami pogodowymi.

A oto link do naszych – kurtek z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

I ostatecznie coś na wypadek deszczu, ponieważ nie ważne jak piękna pogoda, to i tak zawsze może się przytrafić przykra niespodzianka, choć oczywiście nie dla wszystkich przykra bo deszczowe powietrze może być niesamowite i spacer w taki dzień również.

Tutaj nasze – parasole z nadrukiem.

Gadżety odblaskowe

Oczywiście nie tylko pogoda może nam zagrozić. Kiedy wychodzimy na spacer, pobiegać, czy pojeździć na rowerze wieczorem, może się ściemnić, a wtedy należy pamiętać o tym, co pozwoli nas zauważyć.

O bezpieczeństwie należy szczególnie pamiętać, jeśli przemieszczamy się w miejscu, gdzie nie ma bezpiecznego chodnika, a tym gorzej żadnego oświetlenia. Wtedy bardzo przydatne, a wręcz niezbędne są różnego rodzaju gadżety odblaskowe.

Na naszej drugiej stronie dedykowanej właśnie tego typu gadżetom możesz znaleźć ogrom różnego rodzaju odblasków takich, jak:

Jak widzisz posiadamy bogatą ofertę produktów odblaskowych i na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Maski ochronne z nadrukiem

Dodatkowo w obecnej sytuacji polecamy również nasze maski ochronne z nadrukiem, kiedy mamy obowiązek zasłaniać nasze usta i nosy.

A oto link do nich – maski ochronne z nadrukiem.