Długofalowa reklama Twojej firmy – jakie produkty wybrać? 2/2

20 maja 2020

Dzisiaj kontynuacja poprzedniego posta na temat tego, jakie produkty najlepiej się sprawdzają w sytuacji, kiedy potrzebujemy reklamy, która będzie długo emitowana na naszym produkcie.

Jeśli nie widziałeś poprzedniego posta, to zapraszam do przeczytania go wcześniej. Zostało tam omówione, co wpływa na to, jak długo reklama z Twoich produktów będzie emitowana oraz zaczęliśmy przegląd naszych produktów pod tym względem, co będzie dzisiaj kontynuowane, a oto link do poprzedniej części artykułu – Długofalowa reklama Twojej firmy – jakie produkty wybrać? 1/2

Przegląd produktów z naszej oferty i galerii

Koszulki i bluzy

Trwałość – tutaj wszystko zależy od jakości wykonania danej bluzy, czy koszulki, ale generalnie ubrania należą do bardziej trwałych produktów, których nie wyrzucamy po jednym założeniu.

Użyteczność – koszulki mają to do siebie, że są bardzo uniwersalne i nie sprawiają żadnych problemów, tak samo, jak bluzy więc nie ważne, czy ktoś idzie do sklepu, pobiegać, na spacer, czy gdziekolwiek, wystarczy narzucić je na siebie i gotowe.

A oto nasza oferta koszulek i bluz z nadrukiem.

Czapki z daszkiem

Trwałość – czapki nie są narażone na ciężką pracę i ciężko je w jakikolwiek sposób zniszczyć, co oznacza, że Twój nadruk też będzie trwał bardzo długo.

Użyteczność – czapki z daszkiem to część ubioru, którą ludzie ubierają najczęściej w słoneczne dni, żeby się ochronić przed słońcem więc szczególnie warto je wprowadzać w lato.

A tutaj można znaleźć czapki, które mamy do zaoferowania – czapki z nadrukiem.

Kubki

Trwałość – jakby nie patrzeć kubki są bardzo trwałym przedmiotem, nie zużyją się w żaden sposób, jedynie jeśli ktoś go zbije.

Użyteczność – wiadoma, a Twoja reklama będzie widoczna użytkownikowi na co dzień, co pozwoli mu dobrze zapamiętać to, co chciałeś mu przekazać.

Tutaj natomiast jest link do naszych kubków z nadrukiem.

Podsumowanie

Wszystkie produkty powyżej wymienione świetnie się nadają, jeśli chcesz, żeby Twoja reklama działała przez długi czas.

W tym poście to będzie już wszystko więc do zobaczenia w następnym.