Długofalowa reklama Twojej firmy – jakie produkty wybrać? 1/2

12 maja 2020

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie, oznacza to pewnie, że chcesz zamówić jakieś produkty z nadrukiem.

To, jakie produkty zamówisz ma wpływ na to, jak długo będzie emitowana Twoja reklama oraz jak skuteczna ona będzie.

Dlatego też przed zamówieniem należy się zastanowić, jakie funkcje będzie ona miała spełniać.

Co wpływa na długość emisji reklamy?

Jeżeli chcesz, aby Twoja reklama dawała efekt przez dłuższy czas, wtedy zależy się zastanowić, czy produkt, na którym będzie ona wyświetlana ma takie predyspozycje.

Istotnymi czynnikami w takim przypadku są:

To są właściwie kluczowe czynniki wpływające na to, czy nasz produkt będzie dalej emitował naszą reklamę, czy skończy się to od razu po jego dostaniu.

Należałoby również rozwinąć trochę, co mamy na myśli pisząc powyższe punkty.

Trwałość produktu – pozwala na to, żeby nasz produkt był w ogóle zdatny do użycia w dłuższym okresie, żeby nie tracił na użyteczności.

Trwałość nadruku – jeśli będziemy mieli trwały produkt, który przeżyje długo, ale nasz nadruk nie przetrwa próby czasu, to nie będziemy mieli z niego wiele pożytku.

Użyteczność produktu – nie ważne, jak bardzo trwały jest produkt, jeżeli nie będzie przynosił użytkownikowi korzyści w postaci użyteczności, to ten nie będzie go używać bo nie będzie miał po co i reklama będzie ukryta.

Estetyka produktu i nadruku – oprócz użyteczności ważna jest także jego estetyka i design tak, żeby nasz klient nie wstydził się z nim pokazać, tyczy się to zarówno nadruku, jak i produktu.

Jeżeli potrzebujemy reklamy, która będzie działać przez dłuższy czas warto naszym zdaniem wziąć pod uwagę powyższe czynniki, ponieważ są one po prostu bardzo istotne jeżeli ma ona rzeczywiście przynieść zamierzony efekt.

Przegląd produktów z naszej oferty i galerii

Teraz czas, żeby przejrzeć produkty w naszej ofercie, jak i te z naszej galerii pod kątem powyższych punktów.

Oczywiście pod lupę nie będziemy brać trwałości nadruku, ponieważ jest oczywistym, że jest najwyższej jakości 🙂 i będziemy głównie skupiać się na produktach nie licząc tych z galerii.

Torby bawełniane

torba bawełniana tedx
torba bawełniana desperados

Trwałość – najtrwalsze z naszej oferty, nie rozerwą się, czy nie pękną z taką łatwością, jak torby plastikowe, czy papierowe, które mimo wszystko również są całkiem wytrzymałe.

Użyteczność – materiałowe torby ze względu na swoje rozmiary i wytrzymałość świetnie nadają się na zakupy, jak i na plażę, czy grilla, a estetyczny nadruk może nawet sprawić, że torba zostanie przez kogoś dodana do swojej garderoby.

Jak widać po powyższych przykładach z naszej galerii te nadruki mogą być naprawdę ładne i estetyczne oraz przyciągnąć oko.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany naszymi torbami zostawiamy do nich link – torby bawełniane.

Długopisy

Trwałość – długopisy nie są narażone na wielkie obciążenia, ani skrajnie wyniszczające warunki więc Twoja reklama na długopisie będzie trwała tak długo, aż nie wyczerpie się w nim tusz.

Użyteczność – jest chyba niezaprzeczalna i nie ma co nawet tłumaczyć.

Dodatkowo długopisy w przeciwieństwie do toreb nie będą emitować Twojego nadruku do zobaczenia przez każdego naokoło, a raczej tylko przez osobę nim obdarowaną, która będzie widziała Twój przekaz za każdym razem, kiedy będzie go używała.

Oprócz powyższych należy też pamiętać, żeby nie przesycić przestrzeni na długopisie zbyt dużą ilością treści. Bardzo dobrze wyglądają długopisy z samym logo, co pomoże skojarzyć wizerunek Twojego brandu ewentualnie można również dodać krótkie dane kontaktowe takie, jak email, czy numer telefonu.

Jeśli zainteresowały Cię nasze długopisy, to zapraszamy do odwiedzenia strony im dedykowanej i sprawdzenia oferty – długopisy z nadrukiem

Podsumowanie

Myślę, że na ten post wystarczy i resztę produktów omówimy już w następnej części, żeby tutaj zbędnie nie przeciągać.

Tak więc do zobaczenia w drugiej części tego posta.